روح های تاریک 3 چگونه می توان خط زد


ҷавоб диҳед 1:

بیشتر ، بله بسیار آسان است. برخی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید ،

من فقط Bloodborne و DS3 را با PS4 جدید خریداری کردم. من DS: Prepare to Die Edition & DS2: Scholar of the First Sin را در رایانه شخصی دارم و از آن زمان واقعاً کنجکاو بوده ام که چگونه از هر نسخه جدید استفاده کند.

من فهمیدم که اسلحه در Bloodborne بسیار آسان است ، اما بسیار آسان تر از محافظت در DS3.

DS به طور کلی به شما امکان می دهد سپر داشته باشید. Bloodborne با داشتن ابزارهای دفاعی مقایسه ای ، واقعا یک سبک بازی تهاجمی را مجبور می کند. L1 به جای بارگذاری سپر / دست چپ به یک حمله 2 دست تبدیل می شود.

رئیسان جالب هستند. من پدر گاسکوئین را سخت تر از اکثر روسای DS3 دیدم (او اولین رئیس مناسب در Bloodborne است). تنها رئیسی که به من مشکل 1P بیشتری داده است Kingless Name در DS3 یا شاید Capra Demon / Ornstein & Smough در DS1 است. هیچ رئیسی در DS2 واقعاً خودم را گله نکرد.

به طور کلی DS2 برای همه آسان است. خوب نیست که اینجا شروع کنم دشمنان محدود ، سطح نامناسب / اسلحه خوب و جای نگرانی نیست. جالب است ، اما به نظر می رسد که آنها فکر کرده اند "بیایید ایده های جدید را در مورد این یکی امتحان کنیم"

من فکر می کنم DS1 سخت ترین است ، پس از آن Bloodborne ، DS3 و سپس DS2 قرار دارند. بنابراین اگر از Bloodborne به DS2 یا DS3 بروید ممکن است شرط بندی شما خوب نباشد اما همه موارد دیگر راحت تر خواهد بود.

هفتمین بازی DS1 را انجام دهید و می توانید هر کاری انجام دهید :) به غیر از شاید Nioh. فاک مقدس ، این سخت است.

DS3 بسیار بسیار خوب است ، نه خیلی سخت و احتمالاً کمی راحت تر از Bloodborne. من فکر می کنم از طراحی سطح بهتری برخوردار است ، برخی از کارفرمایان فوق العاده (من عاشق Dancer of the Boreal Valley هستم) و آنها قوم را بسیار قوی نگه داشته اند.

من همچنین سلاح هایی را که بیشتر هستند و دارای مجموعه ای ترسناک از وسایل و لوازم تحسین برانگیز هستند ، بسیار ترجیح می دهم.

همچنین DS3 در PS در حال حاضر کاهش می یابد بنابراین برای 15 quid شما فقط باید آن را انجام دهید :)


ҷавоб диҳед 2:

آه بله. خیلی راحت تر از برعکس

از آنجا که در Bloodborne می توانید دشمنان گذشته را از بین ببرید ، بهتر است در بسیاری از مناطق Dark Souls 3 صبور باشید و دشمنان را یک به یک انتخاب کنید.

شما برای ایستادن مثل آنچه در Bloodborne می توانید ازدحام نمی کنید.

یک اصل مشابه در مبارزات رئیسی اعمال می شود. می توانید در برابر روسا صبورتر و استراتژیک باشید. بدون توانایی به دست آوردن سلامتی با حمله فوری ، DS3 به شما امکان بیشتری برای فرار ، ضربه و اجرا می دهد.

حرکت Parry و riposte آسان خواهد بود زیرا همان توالی کنترل همان حمله احشایی است. شما به جای این که زمان خود را برای شلیک گلوله به لرزه در آورید ، حریف را سپری کنید. هنوز L2 / R1 با همان مجاورت و زمان بندی یکسان است.

جایی که ممکن است بیفتید با مخازن سنگین ساخته شده است. سپرهای بزرگ بدون از دست دادن استقامت زیاد حملات را دفع می کنند ، اما نمی توانند تقلب کنند.

اگرچه می توانند غلت بزنند ، اما هنگام غلتیدن می توانند آسیب ببینند ، بنابراین یک طلسم سریع ، دامنه ای یا حمله ای می تواند آنها را مختل کند.

جایی که من توصیه می کنم یک اجرای سریع و سریع Speed ​​Bloodborne انجام دهید ، The Ringed City است. بدون اسپویلر. این کاملاً مناسب سبک بازی یک هوادار Bloodborne است.

این یک بازی جدیدتر با DLC جدیدتر است ، بنابراین برای تهاجمات بیشتر آماده شوید. یک نقطه اتصال PVP وجود دارد که دقیقاً پس از یک رئیس به نام Pontiff Sulyvahn وجود دارد. شما چندین نشانه احضار روح دیوانه و علائم حمله را پیدا خواهید کرد.

یک سلاح دکس به نام اوچیگاتانا پس از رئیس اول در دسترس است. در سمت چپ حرم Firelink یک NPC متخاصم آن را کنترل خواهد کرد. فوراً آن را دریافت کنید. این سلاحی است که از طریق تمام بازی های Dark Souls آزمایش Demon's Souls را تحمل کرده است.

سلاح دیگری که توسط Demon's Souls مورد بازدید مجدد قرار گرفته است ، طوفان حاکم است که فقط در مبارزه با رئیس در جایی که پیدا کنید ، مورد نیاز است. آن را در طول جنگ Yhorm مجهز کنید اما مطمئن شوید که از قفل هدف بر روی رئیس استفاده کرده و L2 را نگه دارید ، در غیر اینصورت صدمه لازم وارد نمی شود.

پس از ورود به کلیسای جامع بعد از Crystal Sage ، بلافاصله DLC World DLC را انجام دهید. اسلحه از روح رئیس نهایی درخشان است. اگر تا آخر بازی صبر کنید ، خودتان را لگد می زنید که زودتر به آن دست نیافته اید.

یک سلاح Dark از یک NPC متخاصم وجود دارد که به دلیل مقیاس گذاری گسترده ، نیاز به استات کم و آسیب زیاد برای هر ساختاری مناسب است. به آن تیغ ​​Onyx می گویند.

رئیس نهایی Ringed City یکی از بهترین باس فایت ها در هر بازی است. او مانند پدر گاسکوئین حرکت می کند و با حمله ای جادویی / آتش چندین برابر اندازه او است.

به یاد داشته باشید ، جایی که Bloodborne به یک نوع پرخاشگرانه عصبانی احتیاج دارد ، بازی های Dark Souls به صبر و حوصله و سپس اندازه گیری پرخاشگری نیاز دارند.

مواد اسمیتینگ بیشتر از Bloodborne است ، اما هنوز هم در مراحل مختلف بازی منطقی است ، بنابراین زودتر با هوشمندی آن را ارتقا دهید.

سرانجام ، همه رئیسان ضعفی دارند که می توانید از آن بهره ببرید. رقصنده دره بورئال تا تاریکی و خونریزی ضعیف است.

خواهر فریده ضعیف است.

شما بسیار سرگرم خواهید شد.


ҷавоб диҳед 3:

این فوق العاده آسان خواهد بود. از بازیافت نرم ، بسیاری از دارایی های حاصل از ds3 منتقله از طریق خون ممکن است با زره پوش و بدون رول یا سلاح ترفند منتقل شوند. بسیار خوب ، کاملاً متفاوت به نظر می رسد ، اما تقریباً یکسان به نظر می رسد. بعد از شروع کار متوجه خواهید شد که منظور من چیست. این یک بازی عالی است و من را اشتباه نمی گیرد. اگر از عنوان روح دیگری لذت ببرید از آن لذت خواهید برد. خورشید را ستایش کنید! \ (T) /


ҷавоб диҳед 4:

آنها از نظر مکانیک و پیشرفت سطح بسیار شبیه به هم هستند. تنها تفاوتی که من متوجه شدم تفرقه بازی در مقابل تابلوی محافظ است و در Bloodborne فشار کمتری روی پوشیدن زره وجود دارد زیرا این بازی چابک تر است. به عبارت دیگر ، شما به عنوان یک شخصیت بیشتر تمرکز خود را بر روی طفره رفتن بیش از مسدود کردن مستقیم بالا با محافظ می گذارید.

من هر دو بازی را دوست داشتم ، بنابراین مطمئن هستم که شما هم دوست خواهید داشت. من متوجه شدم که Bloodborne چالش برانگیزتر است ، اما این چیزی است که من در مورد آن دوست دارم.